Uudised

2020

  • MTÜ ETJL koordineerib ja osutab Tallinnas täisealistele vaimupuudega isikutele TUGIISIKU teenust. Teenuse taotlemiseks tuleb esitada avaldus elukohajärgse linnaosavalitsuse sotsiaalhoolekande osakonda.

Jaanuar 2018

  • Meil on hea meel teatada, et alates veebruarist on meie kasutuses kontoriruumid Põhja-Tallinnas. Antud ruumides saame teha nii enda igapäevatööd, aga ka korraldada erinevaid väiksemaid koolitusi ja meeskonnatöö kohtumisi sh juba seni praktiseeritud kovisioonigruppe. Kui Sul on soov kolleegidega kohtuda ja nõu pidada, anna meile sellest märku – korraldame ära! Ruumid vajavad ka väikest värskenduskuuri, mistõttu ootame annetusi meie A/a kontole Swedbankis: EE212200221066512476 (märksõna “remont”), lisaks vajame valgusteid, erinevat mööblit, toataimi ja erinevaid koos klientidega meisterdatud sisustuselemente ja kunstiteoseid.
  • Alates 01.01.2018 koordineerib MTÜ Eesti Tegevusjuhendajate Liit tugiisiku teenust vaimupuudega täisealistele isikutele Tallinna linnas.

 

September 2017

  • Üldkoosolek toimub 25.11.2017 kell 12:00.
  • Eesti Tegevusjuhendajate Liit viib Hasartmängumaksu Nõukogu abil läbi tegevusjuhendajatele suunatud kovisioonigruppe. Teadmised ja praktilised oskused kovisiooni läbi viimise osas saavad ligikaudu 40 tegevusjuhendajat üle Eesti. Projekt kestab kokku 7 kuud septembrist kuni märtsini.